Jdi na obsah Jdi na menu
 


VOLEJBALOVÝ TURNAJ 2009 - 9.ROČNÍK

24. 8. 2009

 TJ Sokol Hlubočany uspořádal v sobotu 22.8.2009 9.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Turnaje se zúčastnilo 10 družstev, které byly rozlosovány do dvou skupin. Ve skupinách se hrálo každý s každým na 2 vítězné sety. Družstva na prvním a druhém místě postoupily do semifinále. Zbývající týmy hrály o umístění vždy podle umístění ve skupině (třetí ze skupiny A s třetím ze skupiny B atd.).Skupinu A vyhráli Sosáčci A před Hlubočany, skupinu B Sosáčci B před KAKÁ teamem. semifinalová utkání skončila vítězstvím Sosáčků B nad Hlubočany a KAKÁ teamu nad Sosáčky A. V utkání o 3.místo se tedy střetly Hlubočany se Sosáčky A. Přes všechnu snahu se domácímu týmu nepodařilo zvítězit a skončil na nepopulárním 4.místě a 3.místo tak připadlo Sosáčkům A. K finalovému duelu však bohužel kvůli sílícímu dešti již nedošlo. O vítězi se tedy rozhodovalo u zeleného stolu. Vítězem se stali Sosáčci B na základě vzájemného zápasu ve skupině, ve kterém Sosáčci KAKÁ team porazili 2:1.

Konečné pořadí:

 1. Sosáčci B

 2. KAKÁ team

 3. Sosáčci A

 4. Hlubočany

 5. Važ-Man

 6. Autosklo Hleďa Drnovice

 7. Mišmaš

 8. K1

 9. Dřeváci Drnovice

10. Haluzáci Bohdalice 

Poděkování za vydařenou sportovní sobotu patří všem divákům, družstvům, realizačnímu týmu, pořadatelům, paní Majce Kolářové, panu Antonínu Švarcovi a v neposlední řadě všem sponzorům, kterými byli:

Obec Hlubočany, Rostěnice a.s., Traman Radek Trávníček, Autodoprava Miloš Vitásek, Hospoda Ryšánek, Kiosek paní Kühnová, Semena Pospíšil, Arktida 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář